30.7.2021 18:00

Výstava I Proměna náměstí Míru

URBAN CENTRUM BRNO, Mečová 5

24. 6. - 30. 7. 2021

Jak vypadá nejlepší řešení náměstí Míru a přilehlého areálu v ulici Lerchova? Přijďte se podívat na výstavu soutěžních návrhů do brněnského Urban centra – podle toho vítězného se centrum Masarykovy čtvrti promění na velkorysý centrální prostor. Náměstí bude lemováno alejemi stromů, organicky propojené s parkem na Kraví hoře a na jihu vymezené novým polyfunkčním domem v přízemí s obchody, službami a volnočasovým centrem. Výstava vám představí všech osm soutěžních návrhů, okomentované zadání soutěže i historii zapojení odborné a široké veřejnosti. Vše si můžete prohlédnout od 24. června do 30. července 2021.

 

Urban centrum Brno, Mečová 5, Stará radnice

po–pá 10–18

vstup zdarma

urbancentrum.brno.cz

 

Dle nařízení ministerstva zdravotnictví musí účastníci při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

• doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní

• doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením)

• doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

• aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní

Pokud účastník splnění neprokáže, nebude na akci vpuštěn. Všichni přítomní také musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).